Jdi na obsah Jdi na menu
 


MAROCKÝ ŠTUK

15. 7. 2019

Marocký štuk je voděodolná lesklá omítka na bázi vápna vhodná pro použití v interieru i exterieru.  Díky svému vzhledu a vlatnostem  podobným mramoru je tento materiál ideální do koupelen, sprchových koutů, na krby, desky stolů, sloupy, schodiště,...  Hotový vápenný povrch se po vyleštění kamenem ošetří speciálním mýdlem, jehož základem je čistý olivový olej. Ten dodá povrchu finální lesk a zajistí trvalou odolnost proti vlhkosti.


Lustro - leštěný jíl je difúzně otevřená paropropustná omítka, která má schopnost regulovat relativní vlhkost v místnosti. Vyleštěním povrchu se dá docílit různých efektů. Je možné docílit např. horizontální šrafování, dají se prolínat dva libovolné odstíny a podobně.


Hliněné omítky - materiál na bázi jílu, který je vhodný pouze pro použití v interiérech. Skládá se z čistě přírodních materiálů- písku, jílu a případně slámy.  Neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky ani látky škodící životnímu prostředí a dá se skvěle recyklovat. Pro své skvělé vlastnosti jako je především optimální regulace vlhkosti v místnosti, jsou tyto omítky obzvlášť vhodné do ložnic a dětských pokojů.

Můžeme vám zajistit realizaci.

ms1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ms3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1626063_orig.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8310839_orig.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ms2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ms4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ms5.jpg