Jdi na obsah Jdi na menu
 


GRAFOSKLO - obklady ze skla

GRAFOSKLO je unikátní interiérový systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi umožňující designově sladit interiér do jednoho celku. 

KUCHYNĚ: Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

STĚNY: Skleněné stěny GRAFOSKLO díky kalenému sklu dodávají maximum bezpečnosti a díky speciální laminaci vnitřních materiálů jako digitální fotografie nebo textilie vám umožní vytvořit ve svém interiéru skutečně designový prvek.

DVEŘE: Celoskleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu GRAFOSKLO vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla. Z pohledu designu své dveře GRAFOSKLO díky stejnému motivu sladíte s dalšími skleněnými prvky v interiéru.

KOVÁNÍ: Kování k celoskleněným dveřím GRAFOSKLO je vyrobeno z ušlechtilého nerezu a testováno na běžný provoz. Designově odpovídá potřebě skleněných interiérových prvků.

grafosklo-6.jpeg.jpg

 

Grafosklo se pyšní maximální odolností a pevností.

Technologie, použitá pro sklo vysoce odolné a pevné, se nazývá kalení, kdy výsledným produktem je sklo kalené neboli tvrzené.

Kalené sklo je pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu než sklo nekalené. Jeho rozbití je tedy v běžném užívání takřka nemožné. Pokud dojde k jeho poškození, rozpadne se kalené sklo na neostré úlomky, u kterých nehrozí pořezání či poranění.

V případně kaleného skla GRAFOSKLA s vnitřní bezpečnostní folií nehrozí ani vysypání úlomků do prostoru, protože ty zůstanou pohromadě na folii. Kalené sklo lze umístit prakticky kamkoliv i do těsné blízkosti topení a krbů, protože sklo odolá teplotě až do 200°C. Tento typ skla lze považovat za sklo bezpečnostní.

slide1.jpg

slide3.jpg  

kuchyne_pure_natural01.jpg

 

 

 

 

Skleněné dveře, skleněné stěny

Skleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu Grafosklo vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla.

Grafosklo díky kalenému sklu dodává maximum bezpečnosti a díky speciální laminaci vnitřních materiálů, jako je digitální fotografie nebo textilie, vám umožní vytvořit ve svém interiéru skutečně unikátní designový prvek. Sklo navíc dokáže prosvětlit a opticky zvětšit prostor a ani s přibývajícími léty neztrácí nic ze svých základních vlastností.g4.jpeg

s2.jpegPomůžeme vám s výběrem. Grafosklo lze zakomponovat do vašeho návrhu 3D.

Výběr z miliónu motivů: https://www.shutterstock.com/cs/