Jdi na obsah Jdi na menu
 


Grafosklo - obklady ze skla

GRAFOSKLO je unikátní interiérový systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi umožňující designově sladit interiér do jednoho celku.

250.jpg 

  

Grafosklo se pyšní maximální odolností a pevností.

Technologie, použitá pro sklo vysoce odolné a pevné, se nazývá kalení, kdy výsledným produktem je sklo kalené neboli tvrzené.

Kalené sklo je pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu než sklo nekalené. Jeho rozbití je tedy v běžném užívání takřka nemožné. Pokud dojde k jeho poškození, rozpadne se kalené sklo na neostré úlomky, u kterých nehrozí pořezání či poranění.

V případně kaleného skla GRAFOSKLA s vnitřní bezpečnostní folií nehrozí ani vysypání úlomků do prostoru, protože ty zůstanou pohromadě na folii. Kalené sklo lze umístit prakticky kamkoliv i do těsné blízkosti topení a krbů, protože sklo odolá teplotě až do 200°C. Tento typ skla lze považovat za sklo bezpečnostní. 

Kuchyně s obkladem ze skla

Objevte pro svou kuchyni moderní designové obklady do kuchyně - skleněné stěny a obklady grafosklo s digitálním tiskem nebo textilií použitých místo klasických keramických obkladů. Skleněný motiv navíc zopakujte i u prosklených kuchyňských dvířek, což celkový dojem umocní. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

Vyberte si sklo s grafikou, které bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům a které bude v souladu s designem vašeho domu či vaší kuchyně.

grafosklo-11.jpg

grafosklo-1.jpg

k4.jpeg

 Skleněné dveře, skleněné stěny

Skleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu Grafosklo vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla.

Grafosklo díky kalenému sklu dodává maximum bezpečnosti a díky speciální laminaci vnitřních materiálů, jako je digitální fotografie nebo textilie, vám umožní vytvořit ve svém interiéru skutečně unikátní designový prvek. Sklo navíc dokáže prosvětlit a opticky zvětšit prostor a ani s přibývajícími léty neztrácí nic ze svých základních vlastností.

grafosklo-2.jpg

s1.jpeg

d2.jpeg d1.jpeg

POMŮŽEME VÁM S VÝBĚREM. VE STUDIU V BRNĚ JSOU K VIDĚNÍ VZORKY A KATALOGY.

NÁHLED LZE VYTVOŘIT V NÁVRHU 3D.

VÝBĚR Z MILIÓNU MOTIVŮ.